Skolai savs radio

Pirms Ziemassvētkiem nāca klajā pirmais Gulbenes sākumskolas radio “PAR KO SKOLĀ NESTĀSTA” raidījums.

Radio ideja ir radusies un raidījumi top ar mūsu spāņu brīvprātīgās Marias un pašvaldības brīvprātīgā Ricardo atbalstu un darbu. Radio pulciņā šobrīd darbojas 6. klašu skolēni.

Skolotāja Vita, jaunāko klašu dziedātāji un portugāļu puiši Ricardo un Nuno palīdzēja radīt un ierakstīt radio dziesmu – “džinglu”. Skolēns Edvils Laizāns izveidoja radio logo. Skolēni mācās veidot radio programmu, raidījumus. Ierakstus pagaidām veic Maria, taču skolēniem  ir iedalītas dažādas lomas un atbildības, un drīzumā viņi paši apgūs arī tehnisko pusi.

Radio klubiņš ir paredzēts 5.-6. klašu skolēniem un notiek pirmdienās un ceturtdienās garajā starpbrīdī. Ja arī Tu jūti vēlmi veidot radio raidījumus un esi gatavs regulāri darboties, piesakies pie Marias!

Pirmais radio raidījums klausāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=gbmOMh2ZN_M

Radio “džingla” ieraksta aizkulises: https://youtu.be/gCtvkobZwGc

Brīvprātīgā darba projekts “Radām prieku!”, 2018-2-LV02-KA125-002217, tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Elīna Nagle, Gulbenes sākumskolas projektu asistente