„PAŠ-PĀR-VAL-DE?!…”

Šā gada 26.septembrī pirmo reizi notika pasākums „PAŠ-PĀR-VAL-DE?! Kas tas ir?” Tā ietvaros mūsu jaunie vidusskolnieki (desmitie) un ne tik jaunie (vienpadsmitie) tika iepazīstināti ar skolas pašpārvaldes darbību, kā arī izmēģināja savu roku klases saliedēšanas uzdevumos/pārbaudījumos (vārdu sakot, mēģināja neformāli izpausties).

Vispirms ļaudis tika iepazīstināti ar pašpārvaldes ikdienu, pienākumiem un aktivitātēm. Uzreiz pēc nopietnā sākuma sekoja arī aktivitātes-sanākušie varēja parādīt to, cik ļoti viņi saprotas savā starpā un spēj to parādīt darbos.

Jāāaā, pašpārvaldes sagatavotajos uzdevumos negāja viegli, taču tika gūtas jaunas iemaņas, kā arī paplašinātas komunikācijas prasmes. Viens no uzdevumiem „Slepenā misija” (paldies mūsu Liepājas Zigim par šo!) lika parādīt to, ko viņi spēj kā kolektīvs. Neklājās viegli, bet mūsu jaunajiem vidusskolēniem vēl 3 gadi priekšā.

Pauzītē starp uzdevumiem tika piedāvāta iespēja rudenīgās noskaņās pārrunāt savus iespaidus pie siltas tējas tases (paldies skolotājai DinaiJ).

Kopumā pasākums izvērtās veiksmīgs un ar pozitīvām emocijām bagāts. Protams, prieks arī par mūsu kolēģiem, kuri mācījās saliedēt savu kolektīvu un ar prieku iesaistījās šajā pasākumā.

Mārtiņš Indzeris,

bildeGulbenes vidusskolas pašpārvaldes biedrs

“Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.”

pasparvalde