Festivāls bērniem „Džungļu piedzīvojumi” Gulbenes vidusskolā

15. maijā projekta „VAIRĀK” ( līgums nr.LV-12-E155-2012-R3) ietvaros  Gulbenes sporta centrā notika pasākums „Džungļu piedzīvojumi”. Piedalījās visu  Gulbenes bērnudārzu  sešgadnieki. Organizatori – Gulbenes vidusskolas pašpārvalde – viņus sagaidīja kā dzīvnieki: peles, zaķi, degunradži, lapsas, vilki, tīģeris, kaķi, pūces. Mazie kļuva par cēlas misijas veicējiem- par glābējiem-, un viņiem bija jāpalīdz džungļu dzīvniekiem iegūt karti, lai tie varētu nokļūt atpakaļ uz savu džungļu zemi Malibu.

Kad bērni tikko ieradās, katrai grupiņai tika piešķirts savs dzīvnieks – talismans (talismani palīdzēja mazajiem veikt uzdevumus, orientēties un izveidot karti no savāktajiem puzles gabaliņiem). Lai lielo uzdevumu izpildītu, sešgadniekiem vajadzēja iesildīties (vingrot mūzikas pavadībā)- un glābšanas darbi varēja sākties.

Topošie skolēni  paši pārtapa par maģiskajiem dzīvniekiem, ar miltu maisiem devās cauri džungļiem, pie gudrajām pūcēm  lika alfabētu,  spēlēja boulingu ar ūdens pudelēm, atkārtoja skaitīšanu, gāja rotaļās,  būvēja katrs savu kuģi un trenēja spēku un veiklību, glābjot  draugu.

Pēc staciju pārvarēšanas katra grupiņa  izveidoja karti un saņēma Gulbenes vidusskolas pateicības emblēmiņu. Beigās bija  neliela „disenīte”. Mazie kopā ar „audzītēm” un džungļu dzīvniekiem izklaidējās:  runājās, smējās un  dejoja.  Un nu  bija laiks atvadām – džungļu dzīvniekiem bija jādodas mājās, bet drosmīgie, gudrie glābēji bija nopelnījuši pusdienas savās otrajās mājās- bērnudārzā.

Paldies Gulbenes pilsētas bērnudārzu bērnu audzinatājām un bērniem par atraktivitāti, iesaistīšanos un kopā pavadīto laiku!  Visus mazos sešgadniekus ar prieku gaidīsim Gulbenes vidusskolā.

bildeTīna Žmuida,

Gulbenes vidusskolas skolēnu līdzpārvaldes prezidente

“Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.”

pirmklasnieki