Komandas saliedēšana

Komanda tiek saliedēta

 

Mūsu pirmās nelielās aktivitātes projekta ietvaros bija komandas sanāksmes, bet  22. februārī ar kolektīvu devāmies pirmajās divu dienu apmācībās uz Rēveļu viesu māju „Mīlmaņi”, kur mājas saimnieki mūs sagaidīja ar patīkamiem smaidiem un siltām pusdienām.

Turpmāko divu dienu laikā ar dažādām neformālās izglītības metodēm un aktivitātēm mācījāmies būt stipra un saliedēta komanda. Apmeklējām arī Rankas jauniešu centru „B.u.M.s.”, kur guvām mācību, ka galvenais nav uzvara, bet gan prasme sadarboties un dažādos veidos komunicēt ar saviem komandas biedriem, lai kopīgi sasniegtu mērķi. Bet otrajā dienā, pirms prom braukšanas, veiksmīgi izplānojām projekta gaitu turpmākajam gadam. Apmācības noritēja patīkamā un nepiespiestā gaisotnē, mājās atgriezāmies ar bagātīgu emociju devu. Nākamās apmācības ieplānojām aprīlī mums jau tik iecienītajos „Mīlmaņos”.

Martā veicām video aptauju, lai uzzinātu, kādas dzīves prasmes un kā mūsu skolas biedri vēlētos apgūt. Mērķis- palīdzēt realizēt vismaz daļiņu no viņu vēlmēm.

bilde

Viktorija Fičora,

Gulbenes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes prezidente

“Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.”

 

saliedesana