Ar aizrautīgu domu uz izrāvienu!

Ar saulainu laiku, ar smiekliem, jautrību un pozitīvu atmosfēru saistās 19. un 20. augustā piedzīvotais “Silmačos”. Tur bija devušies Gulbenes sākumskolas un ģimnāzijas skolotāji, lai saliedētos, tuvāk iepazītos un rastu atbildes uz jautājumu: “Kā tad turpmāk strādāsim?” Vadības komanda savstarpējas diskusijās atrada atslēgas vārdus nākamajām mācību gadam – “AIZRAUTĪBA”, “DOMA”, “IZRĀVIENS”. Katrs skolotājs tika aicināts ieraudzīt sevī potenciālu, lai visa skolas komanda varētu strādāt motivēti “Ar aizrautīgu domu uz izrāvienu!” Spēlējot saliedēšanās spēles, mācījāmies būt uzmanīgi viens pret otru, sniegt atbalstu un to saņemt, strādāt komandā. Iegūto pieredzi skolotāji varēs izmantot ikdienas darbā. Neaizmirsām arī pašu galveno darba procesu skolā – mācību stundu. Klausoties pieredzes stāstu par interesantu stundu modelēšanu, katram bija iespēja rast jaunu iedvesmu darbam un apņēmību ieceres realizēt jaunajā 2019./2020. mācību gadā. Lai mums izdodas! Sakām paldies lektorēm – Lienei, Ievai, Laurai!  Paldies jaukajai “Silmaču” saimei un šai brīnišķīgajai vietai Launkalnē!

Skolotāja Maija