Priecīga ziņa! 6.maijā un 1.jūnijā klausāmies radio!

Izraksts no vēstules

 Velga Līcīte-Meldere,
Latviešu valodas aģentūras projektu vadītāja

Sagaidot Latvijas Valsts simtgadi, Latviešu valodas aģentūra izvēlējās skolēnu radošo darbu konkursa tēmu „ Kas manu tautu dara stipru”, lai mudinātu viņus meklēt domas un atziņas dziļākajos mūsu tautas un valsts esības slāņos. Skolēnu darbi ir apkopoti grāmatā, un tagad 45 skolēnu sacerējumus varēs noklausīties arī Latvijas Radioteātra iestudējumā. [..]

Konkursā iesūtītie skolēnu darbi ir apkopoti grāmatā, kas tā arī saucas „Kas manu tautu dara stipru”. Grāmatai sacerējumus atlasījis Valdis Rūmnieks, kurš no iesūtītajiem gandrīz 900 darbiem izvēlējās 242.

Savukārt radioraidījumu cikla „Kas manu tautu dara stipru” četros raidījumos nolasīs pavisam 45 skolēnu sacerējumus. Tos sakārtojusi Marta Jākobsone. Skolēnu radošos darbus lasīs Dace Bonāte un Jēkabs Reinis.

Projektu varēsiet dzirdēt 4., 5., 6. maijā un 1. jūnijā pulksten 17.05 Latvijas Radio 1.

Sirsnīgs paldies par Jūsu atsaucību!

Labie darbi dzīvo tālāk.

Mūsu skolēnu darbi skanēs:

6. maijā –  Bernadetas Balodes darbs (6.a klase; skolotāja Iveta Zvaigzne);

1. jūnijā –  Melisas Žitkevičius darbs (šobrīd 7.klase; skolotāja Biruta Rukmane).