Februāra mēnesis mūsu skolā

Matemātikas olimpiāde

Paldies bērniem, Līvai Salmiņai (2.vieta) Ancei Pustei (atzinība), Markusam Entonijam Avenam, Lotei Sniķei, Edvardam Saukumam par dalību olimpiādē un skolotājām Diānai Bojārei un Rutai Jansonei par sagatavošanu!

Kendamas turnīrs

Cīņa pa klašu grupām, cīņa trijās kārtās , pusfināls un fināls. Tas viss bija mūsu skolas “kendama” turnīrā. Turnīru organizēja skolas pašpārvalde. Starp visiem kendamas lietpratējiem, čempiona titulu izcīnīja Kristers Ķikusts 5.a klase. Finālā viņam ļoti sīvi konkurenci izrādīja 4.b klases skolnieks Dāvis Groševs.

Dziedam ar garšu!

15. februāra kora mēģinājums sākās ar dikcijas vingrinājumiem, bet, beidzās ar siltu, smaržīgu un garšīgu sveicienu no Gulbenes picērijas- kafejnīcas “Rodi”.

Mums ir paveicies būt šeit- skaistā, mazā, mīļā pilsētā, kur viens otram dāvinām prieku un piederības sajūtu!

Pavasarīgi apaļās, sulīgās un gardās picas mums dos spēku un enerģiju nopietnajam darbam!

Paldies Gulbenes Picērijai- kafejnīcai “Rodi” par atbalstu!

1.-4. klašu kora vadītāja Vita.

Vokālo ansambļu skate

“Vēja sapņi”, 1.kl.ansamblis un “Stariņi”- tie ir mūsu skolas trīs ansambļi, kuri ļoti veiksmīgi parādīja sevi novada vokālo ansambļu skatē. Mūsu novadu reģionā pārstāvēs tieši mūsu skolas ansamblis “Vēja sapņi”. Turēsim īkšķus!

1.klašu ansamblis

Dejotāji gatavojas skatei

Mūsu skolas dejotāji, skolotāju Zanes Meieres, Dinas Markovas un Daigas Tipānes vadībā, savam un skatītāju priekam izdejoja dejas gan Balvu novada Kubulos (piedalījās 4.-5.kl. deju kolektīvs “Spāruki”), gan Gulbenes kultūras centrā.

Karoga skices konkurss

Pagājušā gada izskaņā skolā notika skolas karoga skices konkurss. Ikviens varēja nobalsot par viņaprāt labāko piedāvāto variantu. Šajā konkursā par uzvarētāju kļuva 4.b klases skolniece Rūta Priedīte!

Virtuālās sadarbības projekts “Parks pie manas skolas”

Kopā darbojoties 4.a klases bērniem un skolotājām Inesei Gabrānei, Aijai Miķelsonei un Dacei Kablukovai tika īstenots virtuālās sadarbības projekts “Parks pie manas skolas”.

Daugavpils saskaņas pamatskolas bērni zīmēja mūsu Spārītes parku, bet mūsu 4.a klases skolēni zīmēja Dubrovina parku pie Daugavlils Saskaņas pamatskolas. Katras skolas skolēni paši fotografēja savu parku. 

Rezultātā ir izveidota virtuālā izstāde. Jauku skatīšanos!

https://www.emaze.com/@AOCOWCITR/parks-pie-manas-skolas?autoplay&hidebuttons

sk. Dace

Sveču darbnīca

Latvijas skolas somas projekts turpinās. 22.februārī pie mums Gulbenes sākumskolā bija radošas nodarbības sveču darbnīcā.

Mūsu 1.b klase kopā ar skolotājām piedalījās Sportland rīkotājās finālsacensībās “Pirmie soļi basketbolā” Rīgā.

Pēc startiem tika apmeklēts arī Salaspils Botāniskais dārzs.

Citādā mūzikas stunda

Tieši Valetīndienā portugāļu brīvprātīgais jaunietis Ricardo rīkoja sava projekta noslēguma pasākumu mūsu skolā. Lai gan Ricardo nav mūsu projekta jaunietis, viņš pie mums skolā jutās labi un nāca ar lielu prieku.
Viņa projekta noslēguma pasākums bija “Citāda mūzikas stunda 1.-4. klašu bērniem”. Mūzikas klubiņa bērni visus iesaistīja spēcīgā dziesmas “We will rock you” ritmā. Ricardo izpildīja dziesmas kopā ar skolotāju Vitu, un viņa draugs Krists, saspēlējoties ar Ricardo, iepazīstināja bērnus ar beatbox. Bērni Ricardo mācīja dziesmu “6 mazi bundzinieki”, ko rādīja arī ar kustībām. Kā pateicību no Ricardo saņēmām Valentīndienas šokolādes un apskāvienus.

Labie darbi ar vecākiem!

3.a klases skolēni  Druvis, Arvis, Niks, Viktorija un Elīna  ar vecākiem atjaunoja slēpes, lai tās varētu izmantot pusdienu pārtraukumos vai ziemas sporta spēlēs.

Piektdien, 22.februārī mēs 3.a klases skolēni kopā ar vecākiem atpūtāmies.  Sākumā  mēs apmeklējam Litenē pusdārgakmeņus un uzzinājām kā tiek izgatavotas rotaslietas. Pēc tam kopā ar vecākiem slidinājāmies, spēlējām hokeju, cepām desiņas. Paldies vecākiem, īpaši Nika mammai par noorganizēto ekskursiju.

Elīna, 3.a klase.

Cūkas gada ieskaņā 5.a klases kolektīvs, kuri visi dzimuši cūkas gadā, ieskaitot skolotāju, aicināja vecākus uz kopīgu ieskandināšanu.

Eksperimenti dabaszinību stundās

 6.a un 6.b klase saistībā ar tēmu ”Vielas, to īpašības un pārvērtības” veica dažādus eksperimentus.  Stundās gan sijāja, gan filtrēja, nostādināja un pagatavoja šķīdumus.  Strādājot grupās skolēni veica eksperimentus, mācījās apkopot un analizēt iegūtos rezultātus, izdarīt secinājumus par savu eksperimentālo darbību. 

Mūsu skolas basketbolistu komanda “Orlando Magic” izcīnīja Latvijas vicečempionu titulu NBA Junioru līgas trešajā sezonā.