Pirmais 2019.gada mēnesis mūsu skolā

Sportiskie sasniegumi

Otrdien, 8. janvārī, Ogrē norisinājās programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotā festivāla Vidzemes reģiona posms, kurā piedalījās 120 Vidzemes vispārizglītojošo skolu 2. klašu skolēni. No 12 komandām vietu finālā, kas notiks 15.maijā Rīgā, izcīnīja trīs labākās komandas. To vidū arī mūsu 2.a klase. Malači!

1.b klase kopā ar skolotājām Aiju Ūdri un Sarmīti Gobiņu 17.janvārī piedalījās
 pirmo klašu skolēnu konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā”, ko rīko Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar lielāko sporta preču veikalu tīklu Latvijā „Sportland”.

Tika izcīnīta iespēja piedalīties finālā, kas norisināsies 15. februārī Salaspilī, Salaspils sporta kompleksā. Turēsim īkšķus par mazajiem basketbolistiem!

1.vieta 3.klašu stafetēs “Drošie, veiklie”

Mūsu popgrupa “Stariņi” piedalījās konkursā “Dziesmu karuselis”. Televīzijā šo konkursu raidīja 3.februārī! Paldies visiem balsotājiem!

Ziemas prieki!

Mūsu paši mazākie (šoreiz 1.b klase) stundā lasa par sniegavīriem, bet starpbrīdi tos ceļ!

2.a klase bauda ziemas priekus sporta stundā

Pašpārvaldes dalībnieki,Oskars Priedītis un Ralfs Zviedriņš, stāsta saviem klasesbiedriem aicina aktīvus, zinātkārus, draudzīgus skolēnus pievienoties skolēnu pašpārvaldei!

Dalība matemātikas konkursos

6.b. klases skolnieces Tīna Ozoliņa un Līva Salmiņa (apvienojoties komandā “Tī & Lī”) izrēķināja un sagatavoja iesniegšanai darbus matemātikas konkursos:

  • “Jauno matemātiķu konkurss” (konkurss 5.-6.kl. skolēniem) 3. kārta.
  • “Profesora Cipariņa klubs” (uzdevumi vairāk piemēroti vecāko klašu skolēniem, vienā grupā startē skolēni ieskaitot 9.klasi) 3. kārta.

Meitenes atbalsta  matemātikas skolotāja Diāna Bojāre

Mēs patiesi daudz darbojamies dažādos projektos! Mazs ieskats tajos.

Janvāra sākumā skolotājas Aija Miķelsone un Inga Anča dalījās ar Grieķu privātskolā pagājušā gada novembra nogalē apgūto un redzēto. Viņas tur devās mācību mobilitātē projekta “Interaktīva Gulbenes sākumskolas vide un mācību metodes” ietvaros.

Janvāra beigās projektā “Radām prieku!” sāka darboties brīvprātīgais jaunietis Kostia (pilnā vārdā Konstantine) no Gruzijas. Kostia pie mums uzturēsies 8 mēnešus. Kostia ir mākslinieks. Viņš glezno un zīmē, kā arī pašmācības ceļā apguvis ģitārspēli. Jau pirmajā nedēļā ne tikai iepazīstinājām Kostiu ar skolu un Gulbeni, bet arī pārbaudījām viņa zīmēšanas un zīmēt mācīšanas prasmes.

Mūsu brīnišķīgā Maria turpina strādāt. Reizēm ritmikas nodarbībās ieskanas arī spāņu ritmi un bērni apgūst Marias pašas iestudētas dejas. Protams, aktīvi darbojas arī radio un žurnālistikas pulciņi. Drīzumā gaidiet jaunumus!

28. janvārī skolā viesojās Vidzemes reģionālā fonda koordinētā programmas Interreg projekta “WasteArt” vadītāji, vairākas Vidzemes reģiona izglītības iestādes – bērnudārzi, sākumskolas un vidusskolas, kā arī projekta atkritumu audita eksperts, lai mūsu skolā rīkotu atkritumu auditēšanas apmācības. Lai iepazītos ar auditēšanas rīku, mēs kā skola veicām nopietnus sagatavošanās darbus – vācām atkritumus no dažādām telpām vairāku dienu garumā. Skolotāja Dina Vidzemes kolēģus iepazīstināja ar mūsu iemīļotajām bitēm – Bee-bot robotiņiem.

Janvāra pēdējā dienā skolotāja Dace Kablukova metodiskā pasākumā rosināja kolēģus vairāk izmantot spēles elementus mācību procesā. Dace dalījās ar Francijā mācību mobilitātē janvāra sākumā iegūtajām zināšanām, kā arī pati, izmantojot jaunās metodes, bija izveidojusi dažādas mācību procesā izmantojamas spēles.