Pedagoģiskie darbinieki 2015./2016.m.g.

bilde

skolotaji

Direktors – Aivars Mednis

Direktora vietnieki:

Ruta Jansone
Iveta Zvaigzne
Zinta Vagule
Guna Kļaviņa

Pedagoģiskie darbinieki:

  1. Abakoks Dzintars – sporta skolotājs;
  2. Andževa Vija – sākumskolas skolotāja, 1.b kl. audzinātāja;
  3. Aņisimova Sandra – matemātikas skolotāja, 12. kl. audzinātāja;
  4. Anča Inga- skolotāja palīgs, sporta skolotājs, interešu izglītības skolotāja;
  5. Anže Laura- mūzikas skolotājs;
  6. Āboliņa Iveta- sākumskolas skolotāja, 2.b kl. audzinātāja;
  7. Aizpure Irēna – sporta, veselības skolotāja;
  8. Aleksandrova Ināra- latviešu valodas un literatūras skolotāja, 6.b klases audzinātāja;
  9. Aumeistere Diāna- matemātikas, dabaszinību, mājturības un tehnoloģiju, sociālo zinību skolotāja, 5.c kl. audzinātāja, interešu izglītības skolotāja;
  10. Burka Gundega- mūzikas skolotāja;
  11. Dzērve Baiba – latviešu valodas skolotāja, 8.b kl. audzinātāja;
  12. Duļbinska Jeļena- krievu valodas skolotāja;
  13. Freimane Dace- interešu izglītības skolotājs;
  14. Gabrāne Inese – vizuālās mākslas, angļu valodas skolotāja;
  15. Gobiņa Sarmīte- sporta skolotāja, spora organizators;
  16. Ieleja Sarmīte- sākumskolas skolotāja, 4.d kl. audzinātāja;
  17. Ilgsaliete Ilze- bioloģijas, ģeogrāfijas, dabaszinību skolotāja, 5.a kl. audzinātāja;
  18. Jansone Ruta – sākumskolas skolotāja;
  19. Jansone Solvita- mūsdienu deju un ritmikas skolotāja;
  20. Kļava Dace- informātikas, dabaszinību un sociālo zīnību skolotāja;
  21. Kočāne Velga- sākumskolas skolotāja, 2.c kalses audzinātāja;
  22. Kokoreviča Dzintra- sākumskolas skolotāja, interešu izglītības skolotāja, 4.c kl. audzinātāja;
  23. Kokoreviča Līga- vācu valodas skolotāja;
  24. Kordule Ligita – sākumskolas skolotāja, 3. b kl. audzinātāja;
  25. Leišavniece Lienīte – sākumskolas skolotāja, 4.b kl. audzinātāja;
  26. Ločmelis Juris – mājturības un tehnoloģiju, fizikas skolotājs un interešu izglītības skolotājs;
  27. Markova Dina- interešu izglītības skolotāja,
  28. Mednis Aivars – programmēšanas un tehniskās grafikas skolotājs;
  29. Mednis Guntars- interešu izglītības skolotājs,
  30. Miķelsone Aija – sākumskolas, mājturības un tehnoloģiju skolotāja, 1.a kl. audzinātāja;
  31. Palameiks Māris – vēstures, sociālo zinību un latviešu valodas skolotājs,
  32. Poļaka Valda – ķīmijas,  fizikas (8. – 9.kl) s, un dabaszinības (5.-6.kl.)skolotāja;
  33. Puste Aina – angļu valodas skolotāja, 5.b kl. audzinātāja;
  34. Reinsone Elita – sākumskolas skolotāja, 4.a kl. audzinātāja;
  35. Resne Sandra – bibliotekāre,
  36. Revenko Rita – matemātikas skolotāja;
  37. Rukmane Biruta – latviešu valodas, vācu valodas skolotāja, 9.a kl. audzinātāja;
  38. Sebre Ingrīda – Latvijas un pasaules vēstures skolotāja, ;
  39. Skopāne Lāsma – angļu valodas skolotāja,
  40. Tiltiņa Dina – mājturības un tehnoloģiju, informātikas, ekonomikas skolotāja,  sociālo zinību, 8.a kl.audzinātāja
  41. Tipāne Daiga – latviešu valodas skolotāja, 9.b kl. audzinātāja, interešu izglītības skolotāja
  42. Ūdre Aija- sākumskolas skolotāja, 2.a kl. audzinātāja,
  43. Vagule Zinta – informātikas, sākumskolas skolotāja, 3.a kl. audzinātāja
  44. Zemniece Inita – krievu valodas skolotāja, 6.a kl. audzinātāja
  45. Zvaigzne Iveta – latviešu valodas skolotāja, 11. kl. audzinātāja;
  46. Zviedriņa Iveta– sociālais pedagogs;
  47. Zommere Laura – sākumskolas skolotāja, 3.c kl. audzinātāja ;
  48. Seņkāne Līga– logopēds;
  49. Strupka Diāna– medmāsa;
  50. Korne Mārīte- psiholoģe;
  51. Nagle Elīna- projektu asistente;