Kategoriju arhīvs: Pasākumi

Paša veidota karjera uzņēmējdarbībā

Gulbenes sākumskola, kopā ar Gulbenes novada valsts ģimnāziju 28.maijā skolēniem organizēja interesantu pasākumu “Paša veidota karjera uzņēmējdarbībā”.

Tikšanās mērķis bija rosināt skolēnu interesi par uzņēmējdarbību, sarunas laikā izzinot uzņēmēja darba specifiku, apjaušot, kādas prasmes nepieciešamas sava biznesa radīšanai, par uzņēmēja ikdienu un izaicinājumiem.

Savukārt, praktiskajās meistardarbnīcās  mobilās ražotnes uzņēmēji no “Vīnkalnu picērijas” pastāstīja, ka šajā darbā nepietiek tikai ar pavāra profesijas apgūšanu, bet cept picas viņi ir iemācījušies strādājot restorānā. Visvairāk bērni priecājās par iespēju pašiem pārtapt par pavāriem, kur katrs varēja pagatavot autentisku itāliešu picu no svaigiem produktiem, iejūtoties picu cepēja lomā.

Katram skolēnam ir jāsaprot, ka pats ir atbildīgs par veiksmīgu savas karjeras plānošanu, profesijas izvēli. Tāpēc, nepārtraukti jāapgūst jaunas prasmes, zināšanas, jāanalizē un jālīdzdarbojas, lai pieaugot spētu saprast, kurā darbības jomā vēlas pilnveidot savas zināšanas un izvēlēties nākotnes profesiju.

Aktivitātes organizētas projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Nr. 8.3.5.0./16/I/001.

Sandra Resne

pedagogs karjeras konsultants Gulbenes sākumskolā

Pavasaris- mācību ekskursiju laiks

Pavasaris, it īpaši tik saulains un silts kā šis, ir piemērot laiks, lai klases dotos mācību ekskursijās.

Tajās skolēni iegūst jaunus iespaidus, zināšanas un prasmes.  Mazs foto ieskats dažās no tām…

Informējam, ka Jums ir tiesības iebilst par fotoattēlu, video vai citu personas datu atspoguļošanu mājaslapā, informējot skolas administrāciju.

ekskursijas_2018

 

Panākumi novada popgrupu sadziedāšanās – konkursā.

Tik tiešām talantīgi bērni mīt Gulbenes sākumskolā! Šodien, 28.aprīlī, kad daļa Latvijas talko un dara tīru mūsu zemi, novada popgrupu skatē Jaungulbenē   mūsu ansamblis “Vēja sapņi” darīja skaistas klausītāju dvēseles un ieguva augstāko pakāpi!

PALDIES meitenēm un skolotājai Velgai Kočānei!

Iveta Zvaigzne,
direktora vietniece