Kategoriju arhīvs: Skolēnu sasniegumi

Uzvaras prieks!

Šodien notika Gulbenes novada skolēnu sporta spēles basketbolā, kurās veiksmīgi startēja arī mūsu basketbolisti!

Meitenēm diena noslēdzās ar iegūtu čempionu titulu C grupā.

Puišiem prieks par iegūtu 2. un 3. vietu!

Malači!

Lielisks sākums

23.novembrī aizsākās mūsu Orlando Magic spēles B grupas Vidzemes divīzijā. Komanda lieliski aizvadīja pirmās divas spēles, kurās pārliecinoši uzvarēja Siguldas un Alūksnes komandas.

Jau 30.novembrī Orlando Magic dosies uz Rūjienu, lai turpināti cīņu ar citām komandām!

Turam īkšķus!

Gulbenes sākumskolas kolektīvs

Pašiem sava NBA komanda!

Mūsu skolas basketbolisti, trenera Oskara Vīksnas iedrošināti, ir pieteikušies NBA Junioru līgas sacensībām.

2018./2019. gada sezonas NBA Junioru līgā spēlē 60 komandas – 30 komandas A (Kristapa Porziņģa) grupā  un 30 komandas B (Dāvja Bertāna) grupā. Katrā grupā komandas tiek sadalītas 2 konferencēs un 6 grupās (3 grupas Rietumu konferencē, 3 grupas Austrumu konferencē)

Piektdien, 9. novembrī Rīgā notika svinīga drafta ceremonija, kurā komandas kapteine Sindija Miščenko mūsu skolai izlozēja ORLADO MAGIC komandu.

Komandas saņēma spēļu kreklus ar izlozētās NBA komandas simboliku.

Turēsim īkšķus par mūsējiem – ORLADO MAGIC komandu.

Spēlēsim jaunākajā B – Dāvja Bertāna grupā, Austrumu konferences Vidzemes zonā.

Spēles: 23. novembrī – Siguldā, 30. novembrī – Rūjienā, 6. decembrī – Alūksnē un 13. decembrī uzņemsim visus pie sevis.

Ja veiksies labi sabraukumu spēlēs, turpinājumā izslēgšanas spēles 24. janvārī un fināli februārī.

Sporta skolotāja Sarmīte Gobiņa


Mēs un mūsu pretinieki…

Gulbenes sākumskola-Orlando Magic
Mazsalacas vidusskola-Charlotte Hornets
Siguldas pilsētas vidusskolas-Miami Heat
Alūksnes pilsētas sākumskola-Atlanta Hawks
Rūjienas vidusskola-Washington Wizards

Esam grāmatas līdzautori

2018.gada 12.novembrī uz skolu atceļoja dāvanas. Grāmatas „Kas manu tautu dara stipru” līdzautori ir arī mūsu skolēni.

Bet sākās tas viss pirms gada…

2017./2018. mācību gadā, svinot valodas svētkus, septembrī Latviešu valodas aģentūra izsludināja radošo darbu konkursu skolu jaunatnei “Kas manu tautu dara stipru”. Konkursā aicināja  skolēnus atklāt Latvijas spēka un stipruma avotus. Ļoti aktīvi konkursā iesaistījās arī Gulbenes sākumskolas skolēni. Aizsūtījām 6 labākos darbus.

Kopā bija iesniegti gandrīz  900 darbi. Liels bija mūsu prieks, kad, sagaidot Latvijas simtgadi, Latviešu valodas aģentūra izdeva grāmatu „Kas manu tautu dara stipru”, kurā apkopoti 2017./2018. mācību gada konkursa labākie domraksti, esejas, stāsti un zīmējumi. Krājumā kopā apkopoti 242 skolēnu darbu fragmenti. Patīkami, ka starp šiem darbiem ir trīs Gulbenes sākumskolas skolēnu darbi: 6. a klases skolnieces Bernadetas Balodes (iepriekšējā gadā startēja vēl kā 5. a klases skolniece) darbs, skolotāja Iveta Zvaigzne, un tagad jau 2. vidusskolas 7. klases skolēnu Renāra Vaguļa un Melisas Žitkevičius darbi, kuri konkursā startēja vēl kā Gulbenes sākumskolas 6. b klases skolēni, skolotāja Biruta Rukmane. Latvijas jubilejas priekšvakarā grāmatu kā dāvanu saņēma gan Bernadeta, gan Renārs, kā arī skolotāja Biruta Rukmane.

Tā tik bija nedēļa!!!

Pie manis bija atnākusi Pasaka. Pasaka par Dziesmas un Dejas varenību. Pasaka par Dziesmas un Dejas spēku vienot dažādu paaudžu, dažādu ticību un neticību, dažādu raksturu cilvēkus.

Tāpat kā visās pasakās, arī šajā bija kāds spēks, kas centās kavēt Dziesmas un Dejas daili – viendien tas sūtīja cīņā nogurumu; citrīt kādu traucēkli, kas turēja ciet miega pilnās acis. Bet, neko tā īsti nepanākot, sūtīja cīņā „smago artilēriju” – dusmu pūķi…, bet…viss veltīgi!

Dziesma un Deja bija visspēcīga! Tā cieši jo cieši ieskāva savās rokās ikvienu, kas ļāvās to varai…Un aizmirsās nogurums, aizmirsās nevarība; dusmu vārdi līdz sirdij netika. Dziesmas un Dejas gars uzvarēja, jo viss tika darīts NO SIRDS un UZ SIRDI!

Ar to arī pasaka varētu beigties, ja vien tajā „neuzprasītos” padzīvoties arī PALDIES vārdi. Kā nu ne….ir jau tiem ļoti lielas tiesības te būt. Vispirms jau paldies deju skolotājai Daigai un mūsu „Spārēnu” dejotājiem: Danielam, Intaram, Evelīnai K., Nadīnai, Amandai, Bernadetai, Renāram, Artai, Līvai, Eldim Jānim, Armandam, Oskaram, Karlīnei, Evelīnai V., Reinim, Lizetei, Alenam, Salvim, Edvilam, Sintijai! Paldies atbalsta personām Ilzei, Ritmai, Zintai! Paldies mūsu šoferītim Romualdam! Paldies mūsu „štābiņa” ļaudīm: gan par sirsnīgo sagaidīšanu, gan par visa organizēšanu, gan par siltuma dāvāšanu, kad tas bija nepieciešams! Paldies 64.vidusskolas sākumskolas daļas saimniecēm, jo paēdis dejotājs ir labs dejotājs! Un PALDIES visiem, kas šo Pasaku radīja un tajā dzīvoja!

Jā, un arī es tajā Pasakā biju…

Iveta Zvaigzne,

Gulbenes sākumskolas direktora vietniece

deju_svētki