Kategoriju arhīvs: Bez kategorijas

Mācību gada izskaņā…

Erudīcijas konkurss par godu Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienai,Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai, Eiropas dienai.

6.a klases aktivitātes

 Projektu nedēļā arī 6.a klase cītīgi, atbildīgi un radoši strādāja, lai mūsu skolas vidi padarītu interesantāku, daudzveidīgāku. 

Kopā ar 6.a klases skolēniem kopā ne tikai mācāmies, bet uzstājamies uz skatuves – 14.maijā Ģimeņu dienai veltītajā koncertstāstā “Skanēt mīlestībā” skolotāja Iveta ar skolnieci Kseniju Sonoru Vavilinu iejutās fejas un laumiņas lomās.

Beidzot ilgi gaidītā ekskursija! Brīnišķīgs peintbola parks Saulkrastos (iesakām), jūras burvība pat lietainā laikā, Minhauzena muzejs Duntē (kas tad īsti ir Minhauzens – izcils stāstnieks vai melis?)..Vienvārdsakot, brīnišķi atpūtāmies!

Matemātika mūsu skolā

Maija vidū kļuva zināmi Latvijas 46. atklātās matemātikas olimpiādes rezultāti. Olimpiādē kopumā startēja 3238 skolēni no visas Latvijas. Gulbenes novadam olimpiādē 2 laureāti, kas tika aicināti uz apbalvošanu Rīgā.

Atzinība- Lotei Sniķei (5.kl. grupā 699 konkurenti).  Apsveicam!

3.vietas medaļa ģimnāzistam G. Ābeltiņam. Apsveicam!

Lai matemātika būtu interesantāka, skolēniem tiek ierādīti knifiņi dažādu skaitļu mīklu risināšanā, piem. sudoku, japāņu mīklu, utt. Interese zūd, ja tikai min, azarts rodas, ja var sacensties. 5.-6.kl. skolēniem tika piedāvātas dažāda līmeņa sudoku mīklas, sākām ar 6×6, tad 8×8 un azartiskākajiem 9×9. Labākie mīklu minētāji( bez kļūdām) :

5.a Ance

5.b Markus, Ance

5.c Ketija, Kristiāna, Annija I., Viktorija, Lote

6.b Sanija, Meldra, Andris, Unda, Marta

Īpaši gribu izcelt Anniju Iļjenko, kas prot ātri tikt galā pat ar sarežģītākajiem līmeņiem, netradicionālā izkārtojumā. 

Uz tikšanos nākošajā mācību gadā, kad plānojas mīklu minēšanā iesaistīt ģimenes!

Matemātikas skolotāja Diāna Bojāre

Sportiskās aktivitātes

15.maijā 2.a klase piedalījās bērnu vieglatlētikas festivāla (2.klasēm) finālsacensībās. 2.a klases komanda izcīnīja 7.vietu. Malači!

https://www.dzirkstele.lv/skolas/verieniga-festivala-bernu-vieglatletika-piedalas-ari-gulbenes-sakumskolas-berni-168199

18.maijā Latvijas jaunsardzes četrcīņā vieglatlētikā mūsu skolas bērni uzrādīja ļoti labus rezultātus.

U-14 grupā (zēniem): no 17 dalībniekiem 1.vietā Reinim Ķiplokam, 2.vieta- Niklāvam Aizpuram un Oskaram Priedītim (dalīti), 4.vieta- Endijam Immeram, 5.vieta- Sandijam Zujevam.

U-14 grupā (meitenēm): no 16 dalībniecēm 3.vieta- Arta Jankava, 4.vieta- Evelīna Zariņa- Strupka, 5.vieta- Samanta Gutāne.

Ričards Aizpurs, startējot individuāli, jo ir gadu jaunāks, uzrādīja šobrīd Latvijas labāko rezultātu bumbiņas mešanā- 47, 53 m. Apsveicam sportistus!

Jauno satiksmes dalībnieku forums Rīgā

Skolotāja Inga Anča kopā Evertu Ignatjevu un Emīliju Possi piedalījās jauno satiksmes dalībnieku foruma otrajā kārtā. Šo iespēju bērni bija izcīnījuši, jo pirmajā kārtā iekļuva 50 labāko riteņbraucēju braucēju skaitā Latvijā (no 2000 dalībniekiem). Lepojamies!

5.a klase izcīnīja iespēju piedalīties ZZ čempionātā!

1.a un 4.c klases eksursija Jēkabpilī

Ciemošanās pie ugunsdzēsējiem!

2.a klase viesojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Vidzemes reģiona brigādes, Gulbenes daļā. Paldies kolektīvam pat tik jauko uzņemšanu un tik detalizētu stāstījumu!

Ekskursija uz ZINNO Cēsīs

Projekta SAM 8.3.2.2 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001) ietvaros mūsu skolas skolēni devās uz ZINNO centru Cēsīs, lai gūtu junas zināšanas un iespaidus interesantās nodarbībās par elektrību, modelētu laivas, balstties uz dažādu materiālu īpašībām. Pēc nodarbībām skolēni aktīvi iepazina un izmēģināja centra ekspozīcijas.

Projektu nedēļa mūsu skolā

Pateicības ekskursija

Mūsu skolā mācās visbrīnišķīgākie bērni! Par labajiem darbiem, par labajām sekmēm un citām pozitīvām aktivitātēm daļa mūsu skolas skolēnu devās pateicības ekskursijā- izzinot izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks” interaktīvās ierīces, kā arī izbaudot “Bānīša laupītāju” aktivitātes.

30.maijā 61 mūsu skolas kora dalībnieks un četri mākslinieki piedalījās novada rīkotajā mūzikas un mākslas svētku pasākumā Tirzas pagastā “MuMS vasara jau prātā!”. Kopā ar citiem novada 1.-4. un 5.-9. klašu koriem sniedzām skanīgu un saulainu koncertu, darbojāmies dažādās radošajās darbnīcās un aktivitātēs.

   Nākamajā mācību gadā šos svētkus uzticēts rīkot mums,nu jau pavisam drīz- Gulbenes novada valsts ģimnāzijai!

Kora vadītāja, Vita Poiša

3.februārī atbalstīsim mūsu mazās dziedātājas!

3.februārī 20:00-21:00 lūdzu ieslēdziet televizoros RETV
televīziju, vai savās viedierīcēs vērojiet tiešraidi www.retv.lv.!!!

Konkurss “Dziesmu karuselis”.

Dziedās Gulbenes sākumskolas popgrupa “Stariņi”.

Lūdzu atbalstiet mazās dziedātājas, zvanot tiešraides laikā pa
raidījumā norādīto telefona numuru.

Popgrupas ar lielāko balsu skaitu tiks finālā.

Piepildi mazo dziedātāju sapni!!!

Gulbene var!!!

skolotāja Vita